FAQ

Samolepky a lepení:

Na jaký nábytek jsou samolepky vhodné?
Samolepky jsou primárně tvořeny pro typizovaný nábytek Ikea. U každého produktu najdete, na který kousek nábytku samolepka pasuje. Samolepky  budou zcela jistě fungovat i na nábytku jiného výrobce.

Nemusím se bát, že samolepka dorazí pomačkaná?
Samolepky balíme do kartonových krabic, takže dorazí v pořádku. Během přepravy se ale může stát cokoliv. Zkontrolujte si tedy zásilku při přebírání. Pokud by byla poničená, je nutné o tom sepsat zápis s přepravcem kvůli reklamaci. Detailní postup najdete zde: Vrácení zboží a reklamace

Budu umět samolepku nalepit?
Nemusíte se bát, že by se vám to nepovedlo. Stačí mít nábytek čistý, odmaštěný a mít čisté ruce. Pak už stačí jen troška trpělivosti a je to. Určitě to zvládnete! Detailní návod najdete tady: Jak nalepit samolepku

Může mi někdo přijet samolepku nalepit?
Tuto službu zatím neplánujeme spustit. Ale uvažujeme o ní pro případy velkoformátových samolepek. To ale v budoucnu...

Můžu si nechat samolepku upravit na jiný rozměr?
Pokud se vám hodí jiný rozměr samolepky, kontaktujte nás a rovnou nám napište který motiv vás zajímá a rozměr, který by se vám hodil. Určitě to společně vymyslíme.

 

Platba a dodání:

Jakým dopravcem zboží posíláte?
Využíváme služby společnosti Zásilkovna. Zboží si můžete nechat poslat na Z-point (výdejní místo) nebo na konkrétní adresu. Je to spolehlivý a rychlý přepravce s výhodnými cenami. Navíc se jedná o českou firmu, kterou rádi podpoříme.

Můžu objednat na dobírku?
Ano, cena dobírky je 30 Kč. Pokud objednáte nad 1499 Kč, máte i dobírku zdarma.

Co se stane, když nepřevezmu zboží na dobírku?
Pokud nepřevezmete dobírku a zboží se nám vrátí, budeme po vás vyžadovat zaplacení nákladů na dopravu. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Jak postupovat, pokud zásilka přijde poškozená?
Zkontrolujte si tedy zásilku při přebírání. Pokud by byla poničená, je nutné o tom sepsat zápis s přepravcem kvůli reklamaci. Detailní postup najdete zde: Vrácení zboží a reklamace

Jak dlouho trvá dodání?
Tisky "Skladem" odesíláme nejpozději do 3 pracovních dní. Většinou to ale stihneme do druhého dne.
Tisky "Odesíláme do 5 pracovních dní" necháváme vytisknout až v moment objednání. To většinou zabere do 5 pracovních dní, pak ihned samolepku posíláme.
Přepravci to pak zpravidla trvá 2 pracovní dny. 

Posíláte i do zahraničí?
Zatím ne. Pokud byste měli zájem, můžete nám napsat, zkusíme se domluvit.